ZomerVisKaravaan komt weer naar Goes!

terug naar overzicht

Zaterdag, 22 juni 2024

Ben jij of je kind tussen de 8 en 14 jaar, geef je dan op voor de ZomerVisKaravaan en kom lekker een dag vissen in Goes. Na afloop krijg je een hengel met tuigje en nog een goodiebag mee naar huis. Op 14 augustus 2024 van 09:30 tot 14:30 uur is er weer ZomerVisKaravaan in Goes-Zuid aan de Populierenstraat.


De EGHV organiseert samen met Sportvisserij Nederland weer de ZomerVisKaravaan in Goes. We zoeken nog vrijwilligers die ons willen helpen deze dag. Voor een hapje en een drankje wordt uiteraard gezorgd. Wil je vrijwilliger zijn, mail dan even naar zoetwatercommissie@eghv.nl

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies