Feestavond 22-06-2024

terug naar overzicht

Dinsdag, 25 juni 2024

Op zaterdag 22 juni was het weer de feestavond van de EGHV. Voor de tweede maal was het in buurthuis de Pit. Inloop was vanaf 18:00 uur maar sommige hadden er zo’n zin in dat ze er al om 17:30 uur waren!

Rond 18:30 uur heeft voorzitter Ad de avond geopend en iedereen welkom geheten (zo'n 70 aanwezigen). Na een potje geouwehoer en een drankje was de BBQ eindelijk warm en konden we tekeergaan. Alles was weer top geregeld door de crew van de Pit. Heerlijke lappies vlees, sausjes, bijgerechten en een ijsje na.

Nadat iedereen zijn buikje vol had gegeten was het tijd voor de prijsuitreiking en de verloting. Iedereen koos zijn kleurtjes en lootjes en hoopte er het beste van. De mensen van het bestuur hebben wat meters moeten maken naar de achterkant van de zaal. Daar zaten namelijk een paar geluksvogels! Tussen de loting door werden de prijzen uitgereikt.
De prijzen die uitgereikt werden gingen uiteraard over het visseizoen 2023. De stand is als volgt geworden:

Algeheel kampioen zout - Johnny Rikkers
1e senior - Joop Bouterse
2e senior - Peter Karreman
3e senior - Edward van Laerhoven
1e 65+ buiten de prijzen - Sjaak Saarloos
1e jeugd - Jorn Oostdijk
2e jeugd - Jens van Laerhoven
Poedelprijs - Henk Sentse
Grootste vis - Jeffrey Boonman met een haai van 51 cm.

Algeheel kampioen zoet - Max de Zutter
1e senior - Harry Oostdijk
2e senior - Peter Karreman
3e senior - Johnny Rikkers
1e 65+ buiten de prijzen - Jaap Oele
1e jeugd - Robert Varkevisser
2e jeugd - Jarco Oostdijk
3e jeugd - Niels Koster
Poedelprijs - Jens Beuns
Grootste vis - John Bok met een karper van 4450 gram.

Al met al weer een zeer geslaagde avond. Ik denk dat iedereen het prima naar zijn zin heeft gehad en niks tekort is gekomen. Op naar het komende visseizoen....wie zullen dit jaar de winnaars worden? We gaan het meemaken. Succes allemaal dit seizoen en tot het volgende feestje!

Het bestuur

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies